nestandartaivarti0003

Bīdāmie teritoriju vārti

žogi ar lāzera griešanu

PRIVĀTMĀJU GARĀŽAS VĀRTI

štaketa žogi "Aluzinc"

VĀRTI TERITORIJU VERAMIE

INDUSTRIĀLIE VĀRTI

metāla žogi

Vārti – Netandarta Ailai vispiemērotākie Vārti

Ražojam montējam nodrošinām servisu 24/7

Vārti – sekciju jeb tā dēvētie sendvidčtipa vārti ir ideāli piemērots risinājums tad, ja Jūsu būvei ir nestandarta vārtu aila. 

SIA BALKANCOM piedāvā nestandarta gārāžu vārtus ar durvīm un logiem izstrādi un ražošanu. Mēs piedāvājam plašu vārtu klāstu, kas atbilst klientu individuālajām vēlmēm un vajadzībām.

Mūsu uzņēmums ir pazīstams ar savu spēju izgatavot nestandarta izmēru un formu vārtus, kas var tikt pielāgoti jebkurai garāžai. Mūsu speciālisti apzinās, ka katras garāžas iekšējais izmērs un forma ir unikāli, un mēs esam gatavi strādāt, lai izstrādātu vārtus, kas perfekti piemērotu jūsu garāžai.

Mēs piedāvājam arī vairākus dizainus un materiālus, lai klienti varētu izvēlēties tādus vārtus, kas atbilst viņu personīgajam stilam un mājas arhitektūrai. Mūsu nestandarta gārāžu vārti ar durvīm un logiem var tikt izgatavoti no dažādiem materiāliem, piemēram, metāla, alumīnija, koka, PVC u.c.

Piedāvājam klientiem arī daudzpusīgus risinājumus, lai padarītu viņu garāžas vārtus vēl funkcionalitātēm un ērtākiem. Piemēram, mēs varam iebūvēt durvis vai logus vārtu konstrukcijā, lai ļautu piekļūt pie dārza, izmantot garāžu kā papildu telpu, vai vienkārši, lai nodrošinātu vēl lielāku ventilāciju.

Visbeidzot, mūsu uzņēmums piedāvā arī labas cenas un augstu kvalitāti.

Konsultācijas +371 6713 7970